...
O nas
Kontakt
Scroll
//Strony internetowe

Strony internetowe

Cena strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak: rozmiar i złożoność projektu, funkcjonalności, dostosowań graficznych, ilości stron, integracji z systemami zewnętrznymi oraz dodatkowych usług, takich jak hosting czy utrzymanie. Dlatego, aby uzyskać dokładną wycenę, warto skonsultować się z naszym zespołem, który dopasuje ofertę do Twoich konkretnych potrzeb i oczekiwań.
Strona internetowa to prosta droga do zwiększenia sprzedaży oraz pozyskania nowych klientów.
Wykonujemy strony internetowe dla klientów z Nowego Sącza , ale również działamy na terenie całego kraju.

Oferta na stronę internetową:

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług tworzenia stron internetowych, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Nasza oferta obejmuje:

Dedykowana strona internetowa, łatwa w edycji, stworzona w WordPress Elementor Pro. Zadbamy o to, aby Twoja strona była w pełni responsywna, czyli dostosowana do wszystkich urządzeń, przeglądarek oraz rozmiarów ekranów. Będziesz mógł swobodnie edytować treści i zarządzać stroną dzięki prostemu interfejsowi.
W naszej ofercie wykonujemy strony internetowe w kilku wariantach językowych, abyś mógł skutecznie komunikować się z różnymi grupami docelowymi i poszerzyć swoje możliwości biznesowe.
Oprócz standardowych funkcjonalności, jesteśmy w stanie przygotować dedykowane moduły i rozwiązania, które idealnie dopasują się do Twoich potrzeb i przyczynią się do lepszego funkcjonowania Twojej strony.
Na życzenie klienta wprowadzamy moduł aktualności – blog, który pozwoli Ci regularnie publikować artykuły i wiadomości, utrzymując Twoją stronę zawsze świeżą i interesującą dla odwiedzających.
Podpięcie statystyk Google Analytics umożliwi Ci monitorowanie statystyk odwiedzin, poznanie preferencji użytkowników i wyciąganie cennych wniosków, które pomogą w dalszej optymalizacji Twojej strony.
Dla szybkiego kontaktu z klientami zainstalujemy moduł Aplikacji Czat, który umożliwi Ci natychmiastowe odpowiedzi na pytania i zwiększy poziom obsługi klienta.
Optymalizujemy strony internetowe pod kątem pozycjonowania, aby Twoja witryna była lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania i przyciągała większą liczbę potencjalnych klientów.
W ramach naszych usług zapewniamy zasoby potrzebne do uruchomienia i utrzymania strony www, takie jak domena, hosting oraz certyfikat SSL, aby Twoja strona działała sprawnie i była bezpieczna.
Na Twojej stronie umieścimy przekierowanie na prowadzone przez Ciebie profile na platformach społecznościowych, co pozwoli Twoim klientom łatwo znaleźć i śledzić Twoją obecność w mediach społecznościowych.
Do każdej strony możemy wykonać indywidualny filmik instruktażowy, który pomoże Ci w obsłudze podstawowych funkcji strony, umożliwiając samodzielne modyfikacje i aktualizacje.
Oferujemy pełne wsparcie techniczne, służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy problemów z prowadzeniem strony. Gwarantujemy jakość naszych projektów oraz tworzonych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć współpracę i stworzyć profesjonalną stronę internetową, która w pełni spełni Twoje oczekiwania i przyczyni się do sukcesu Twojego biznesu.

  • 43 views
  • 0 Komentarz

About Author 01.

Martin Solonick

Etiam in nulla arcu, ut vehicula velit. Vivamus dapibus rutrum mi ut aliquam. In hac habitasse platea dictumst. Integer sagittis neque a tortor tempor in porta sem vulputate.

Categories 05.

© openwww – Profesjonalne strony internetowe

Kontakt
Zamknij